מי היא אותה מהנדסת שעברה צד ופיתחה שיטה חדשנית לעבודה אנרגטית עם חוק המשיכה

תעשיית ההילינג וההתפתחות האישית בארץ משגשגת ומגלגלת מאות מיליונים בשנה, ודווקא עכשיו: מהנדסת תעשייה וניהול לשעבר ואנליסטית שיווק אונליין משתפת איך פיתחה שיטת עבודה אנרגטית שמבטיחה למגנט אליך שפע ושגשוג על בסיס קבוע.

בישראל תחום ההעצמה וההתפתחות האישיים משגשגים. מגוון מטפלים, מאמנים, מדריכים, מורים ויועצים עוסקים במגוון שיטות בינלאומיות ולצידן, מפותחות גם שיטות מתוצרת כחול-לבן. קשה להאמין שיש עדיין מקום לשיטות חדשות, ועדיין, למרחב העמוס הזה הצטרפה גם נועה גורן, יוצרת "אימון בזימון" – שיטה שמבטיחה למגנט אליך שפע ושגשוג.

כדי להבין מה הייחודיות ומה בעצם ניתן לקבל משימוש בשיטה, נועה עונה על כל השאלות…

אז מה בעצם הבסיס לשיטה?

"אימון בזימון" זו שיטה שמשלבת עבודת נפש, שכל וגוף. מדובר בשילוש שהעבודה איתו מאפשרת לייצר תוצאות מאד מהירות. רוב השיטות היום מתמקדות בנדבך אחד, מקסימום שניים. או שאנחנו עושים עבודה אינטלקטואלית, או שעושים משהו פיזי לחלוטין, כאשר דווקא בשילוב מקבלים מקסימום תוצאות."

על איזה תוצאות מדובר?

"אושר ועושר, בעיקר. אני יודעת מלקוחות שלי שהן עושות בשיטה שימוש גם למגנוט דברים כמו בריאות טובה יותר או זוגיות, כי הכלים עובדים לכל מה שאנחנו רוצים לזמן לחיים. אבל הפוקוס שלי הוא על הזווית החומרית-כלכלית של הדברים. להיות עשירה ומאושרת, בקיצור."

אז מה, זה עובד לכולם? נשמע קצת קשה להאמין…

"מהניסיון שלי, זה באמת יכול לעבוד לכולם. אבל גם כאן, כמו בכל תחום, יש את ההתפלגות הסטטיסטית: אלו שמגיעים מאד רחוק עם השיטה, אלו שמתחילים לראות תוצאות ויודעים שזה עובד אבל לא לוקחים את זה לצעד הבא, יש הכל מהכל.

וכמובן, יש את אלו שעצם המחשבה על עבודה אנרגטית ועל היכולת למגנט אליך שפע ושגשוג מעבירה בהם חלחלה."

לא קשה להתמודד עם אלו, להתמודד עם הסקפטיים?

"אין צורך. הם כמעט ולא מגיעים אליי. להפך, אני כל פעם מופתעת לגלות איך אנשים ריאליים במהות ובבסיס שלהם, אנשי מדע וטכנולוגיה, מוכנים להקשיב, אפילו מסתקרנים ושואלים שאלות.

אני גם מגיעה במקור מתחום ריאלי, למדתי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון ומנהל עסקים לתואר שני, אז אני מכירה את סגנון המחשבה…

וכשהתחלתי לחקור את חוק המשיכה באמת חששתי מהתגובות. אבל אנחנו נמצאים בתקופה טובה מהבחינה הזאת, לאנשים נמאס להתאמץ ולקבל מעט.

הם מבינים שזה לא הפיתרון. המודלים איתם ההורים והסבים שלנו הצליחו לייצר לעצמם חיים של שלווה ושקט כלכלי פשוט כבר לא רלוונטיים יותר."

את מתכוונת למודל של למצוא עבודה טובה ולעבוד עד הפנסיה?

"אולי שם זה התחיל, אבל היום זה כבר הרבה יותר עמוק מזה.

מעבר לזה שהכנסה מעבודה שכירה לרוב לא מספיקה לכל מה שאנחנו רוצים לאפשר לעצמנו, לפעמים אפילו לא לכל הדברים הבסיסיים שאנחנו צריכים, תוחלת החיים העולה לצד הפנסיה החודשית הצפויה למי שהיום נמצא בגילאי ה-20, 30 או ה-40 שלו, מצריכה שינוי חשיבה אמיתי. והשינוי הזה, הוא מעבר לקניית נכס נוסף שיביא להכנסה פסיבית, או לחיסכון מוגדל."

רק עכשיו למדנו להבין שהכנסה פסיבית זה הפיתרון ועכשיו את אומרת שלא?

"זה חלק מהתמונה השלמה. הכנסה פסיבית מייצגת משהו. היא מייצגת חופש, זרימת כסף שלא תלויה בהשקעת זמן מסיבית. אנשים רוצים את החופש הזה. החופש לעבוד במה שבא להם, ולא במה שמשלם הכי הרבה, לנסוע לטיולים, לבלות זמן עם המשפחה. לכל אחד יש את המודל שלו לחיים אידיאליים ולרוב, המודל הזה דורש הרבה יותר כסף ממה שנכנס ברמה חודשית."

אז מה, את בעצם אומרת שלהיות מולטי-מיליונר זו הדרך בשביל כולם?

"הדבר המעניין שגיליתי זה שהרוב ממש לא רוצים להיות עשירים.

ולא מגדירים את זה ככה. הם רוצים לייפסטייל מסוים, והלייפסטייל הזה בא עם תגית מחיר מסוימת.

כשמתחילים לעשות את המתמטיקה, מופתעים לגלות שזה לא כזה יקר, זה פשוט לא משהו שאפשר להגיע אליו בדרכים המסורתיות של עבודה, חיסכון, ודירה נחמדה שמשכירים ונותנת תוספת הכנסה מסוימת."

אז מהי הדרך?

"כשמוותרים על הרעיון שעבודה קשה ומאמץ יביאו אותי ליעד, אז נפתחות אפשרויות אחרות. אפשרויות לעבודה אנרגטית, שבעצם מאפשרת לי לחוות בחיים שלי את מה שאני רוצה. בין אם זה יותר זמן פנוי, חופש לנסוע לטיולים בחו"ל, להשקיע בפרויקטים שחשובים לי. כל דבר. גם כסף הוא אנרגיה והזרימה שלו בחיים שלנו כפופה לחוקים אנרגטיים."

אז מה, ברגע שמתחילים לעבודה עם אנרגיות הכל נהיה וורוד?

"שלא יהיו אי הבנות, ברור שאני נתקלת גם בתסכול ובקושי, זה יכול לבוא ממקום מאד בריא שבעצם יודעים שהדברים עובדים, ולמה הפעם זה לא מצליח, ולמה הדברים הולכים להפך ממה שאני רוצה.

עצם העובדה שזו שיטה נפלאה לחיות לפיה, לא אומר שאין נפילות.

אבל יש הבדל ענק בין איך שתלמידות ובוגרות של הקורסים שלי מתייחסות לנפילות לבין כל השאר. זה מתחיל משינוי גישה, ואז התוצאות מגיעות."

ומה הגישה השונה לנפילות בעצם אומרת?

"בין העקרונות החשובים נמצאת ההבנה שנפילות זה דבר טבעי, זה חלק מהחיים.

יש רגעים של באסה ותסכול ותחושה שכלום לא הולך והכל נגדי.

ואם אני לוקחת את הרגע הזה ונותנת לו אנרגיה ותשומת לב, אני מתחילה למשוך אליי עוד רגעים כאלה.

אבל אם אני יוצרת לעצמי תשתית חזקה של הבנה איך הדברים עובדים, ואני נמצאת בסביבה תומכת שיודעת להזכיר לי שהרגע הזה לא אומר שום דבר על הרגע הבא, אז החיים משתנים. ודי מהר."

סביבה תומכת? זה לא אחד הדברים שיותר מסובך ליצור?

"כשאני התחלתי עם חוק המשיכה, ב-2003, זה היה קשה. זה היה לפני ה"סוד", לפני שאנשים בכלל ידעו לתת שם לדבר הזה.

אבל היום זה ממש ממש לא קשה. סביבה תומכת לא חייבת להחליף את הסביבה שבה אתה נמצא, היא יכולה להיות סביבה נוספת.

גם סביבה וירטואלית יכולה להיות מקור לאנרגיות חיוביות ומקום שבאים אליו לקבל תמיכה ועידוד…

והרבה פעמים היא יותר אפקטיבית מסביבה פיזית, כי אפשר להתחבר אליה כל יום, מתי שרוצים."

אז מה את מציעה למי שבאמת רוצה להשיג את המקסימום? כסף ושפע ולהגשים כל מיני חלומות שאולי היום קבורים איפשהו?

"ההגדרה של "מקסימום" היא טריקית, כי תמיד יש לאן לשאוף ותמיד יש עוד משהו שאנחנו רוצים. זו התרחבות בלתי נגמרת. אבל זה מתחיל עם ההבנה שזה אפשרי. ואז עם הבדיקה מה עשית עד היום, ומה חשבת והאמנת בזמן שעשית את זה.

בגדול, אם "חוק המשיכה" ו"זימון מציאות" מרגישים כמו קופסא שחורה, אז שווה ללמוד את העקרונות. את הבסיס.

זה עושה המון סדר ומתחיל להפיל אסימונים. פתאום כותבים לי ואומרים 'כן, הצלחתי לזמן משהו שממש רציתי.'

פתאום מבינים שזה לא רק אפשרי, אלא הרבה פעמים זה פשוט וקל, כי יש הבנה שלא היתה קודם."

זה עד כדי כך פשוט, מבינים ואז עושים?

"יש כאלה שזה באמת הסיפור שלהם. אבל לצערי הם לא הרוב. זה לא קל לייצר תוצאות על בסיס קבוע, עם ידע שקיבלת פעם אחת וזהו.

מהעבודה שלי הבנתי שהעצה הכי משמעותית שאפשר לתת היא באמת לשמור על ההבנות. לחזק אותן. לתרגל, להתמיד.

למצוא את הסביבה שחושבת באותם קווים כמוך, לוקחת אותך ברצינות כשהמטרה שלך היא להכפיל את ההכנסות או לנסוע לטיול ענק מסביב לעולם בתנאי 5 כוכבים… או כל דבר אחר.

לפעמים אנחנו צריכים להסתכל דרך העיניים של מישהו אחר על מה שאנחנו רוצים, זה נותן המון כוח, כשמישהו מאמין ב-100% שאני יכולה להשיג משהו, שאני לא בהכרח בטוחה שאני יכולה."

אז מה היית ממליצה למי שמתחיל עכשיו, ורוצה להתחיל למגנט לעצמו את השגשוג הזה?

"לזמן מוגבל אני נותנת לכל מי שמעוניין את ההזדמנות להירשם ללא תשלום לקורס "מגנט השפע", זו סדרה של 3 הדרכות שמלמדות איך להתחיל ולהשתמש בחוק המשיכה ככלי למגנוט שפע."

מה צריך לעשות כדי לקבל את ההדרכות האלה?

"ניתן להירשם על ידי לחיצה על הלינק הזה כאן ומיד להתחיל לצפות בהדרכה."

שתפו
Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn
Posted in Uncategorized.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *